On-line spolupráce a výuka

Pěkný den všem,

předem hlavně pevné zdraví. Průběžně pro Vás připravujeme cloud řešení on-line týmové spolupráce. Jedná se obecně o nástroje, které škola vlastní v podobě školních a studentských multilicencí s možností instalace na domácím PC. Veškerý software a služby je určen výhradně pro vzdělávací účely, ne pro komerční činnost. Aplikace lze využívat při komunikaci, realizaci studentských projektů a zadávání úkolů pro domácí samostudium.

Pro čtení následujících dokumentů je vhodné mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Acrobat Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc. Některé moderní prohlížeče zvládnou PDF formát zobrazit přímo.

Prostudujte si prosím detailně následující dokumenty

Začněte po prostudování manuálů přístupem do Vašeho účtu v Office 365 cloudu, podívejte se do e-mailu a na sdílený OneDrive odkaz. E-mail s odkazem si vykopírujte do záložek ať jej nemusíte hledat v příchozí poště!.

Další technické postupy Vám zašleme poštou na Office 365 e-mail, ale nebudeme to přehánet. Aktuálně se zorientujte a přečtěte si e-maily a úkoly od jednotlivých vyučujících.

Další informace budou postupně zveřejňovány v interní sekci sdíleného cloudu Office 365 s názvem "Help".
Technické kontakty: fort@spszr.cz, sukova@spszr.cz