Ve dnech od 13. do 15. května jsme navštívili Pálavu.
Na programu byly: Podzemí zámku v Mikulově, výšlap na Svatý Kopeček nad Mikulovem, podvečerní procházka na Kozí Hrádek a do nedalekého Janičova lomu u Mikulova, druhý den jsme strávili ve Valticích v parku u zámku, ve Valtickém podzemí a Muzeu Železné opony na hranicích s Rakouskem, třetí den patřil krátké návštěvě Břeclavi.
Na Pálavě se nám líbilo a čas zde strávený poznáváním, turistikou a společnými aktivitami byl pro nás příjemným zpestřením květnových dnů.
(třída 2. B a jejich pedagogický doprovod Mgr. Eva Ondráčková a Ing. Petra Černá)
© 2026 Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek, Starý web
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO